«

»

Bře 16

Národní pochod pro život

Vážení a milí přátelé,
dovolujeme si Vás požádat o zveřejnění pozvánky a informování farníků o Národním pochodu pro život, který se uskuteční v sobotu 21. března 2015 v Praze.

Národní pochod pro život začíná ve 14:15 na pražském Mariánském náměstí. Od 12.30 bude mj. celebrovat mši svatou pan kardinál Dominik Duka OP v kostele sv. Jiljí v Husově ulici. Podrobné informace jsou k dispozici na na webu http://pochodprozivot.cz.

I letos akci organizujeme, aby každá nečekaně těhotná žena věděla, že jsou zde tisíce lidí ochotných pomoci. Toužíme po tom, aby každé dítě bylo od okamžiku početí vnímáno jako jedinečná bytost a požehnání a jeho život byl celou společností chráněn.

Pokud by se u vás sloužila mše svatá za ochranu lidského života (nenarozené děti, maminky v tísni, obrácení lékařů apod.), rádi informaci zveřejníme na http://modlitbyzanejmensi.cz/mse .

Srdečně Vás zveme a jsme vděčni za Vaši pomoc.
Radim Ucháč
Hnutí Pro život ČR

priloha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *