«

»

Led 18

Spokojenost se stránkami farnosti

Zřizovatelé internetového serveru farnost.cz prosí o vyplnění krátkého dotazníku. Najdete ho na zvýrazněném odkazu níže na stránce.

 

Dobrý den,

webhosting farnost.cz již provozujeme 12. rokem, založili jsme kvůli němu občanské sdružení KrNet a za tu dobu jej využilo přes 300 farností a mládežnických organizací. Před 12 lety stála doména 1600,- Kč na rok a webhosting, který jste k tomu potřebovali zhruba také tolik. Většina z vás – 300 organizací – využívala webhosting zdarma a to díky dobrovolným příspěvků některých z vás, majiteli serveru a dobrovolné práce několika lidí, kteří se o něj starali/starají (včetně dennodenní správy serveru, administrativy, účetnictví…). Nyní lze vše z toho pořídit za cenu řádově nižší a přestává tak dávat smysl tyto věci dotovat odjinud a dobrovolnický čas lidí by se mohl věnovat potřebnějším věcem.

Všem, kteří jste se kdykoli v minulosti finančně podíleli na nákladech s webhostingem spojených, garantujeme poskytovat webhostingové služby do konce příštího roku (tj. do 31. 12. 2014). Pokusíme se ho zajistit i ostatním, ale negarantujeme to.

Protože projekt farnost.cz byl na začátku poměrně ambiziózní (narozdíl od stávající skutečnosti), zkusil jsem jej představit Katolickému týdeníku a ten nyní zvažuje, že by projekt převzal a dál dlouhodobě rozvíjel. Potřebuje ale vědět, zda o tyto služby bude i do budoucna zájem a tak bych Vás chtěl poprosit o vyplnění tohoto krátkého dotazníku:http://goo.gl/KyiLwz a o jeho případné přeposlání i lidem z farností.

Uvítám i pokud mi na tuto situaci dáte zpětnou vazbu či návrhy jejího řešení emailem

— S pozdravem

Jan Šedo
Farnost.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *